גרפולוגיה

לזוגיות

הטיפוסים שאנו נמשכים אליהם, שונים מאדם לאדם.

אנשים נמשכים לטיפוס מסוים, אומרים שהוא או היא 'מדליקים' אותם, מבלי להבין את הסיבה באופן מודע.

פרויד טען שבתקופה הקריטית בחיינו, בשלב הינקות המוקדם, הנקרא השלב האוראלי ובתקופת ההתבגרות, אנו רוכשים לנו נטיות לב מיניות ורומנטיות, שמרגע שנקבעו ברשת החיבורים במוחנו, נודעת להן השפעה מכרעת על חיינו.
 
דפוסים ראשוניים של התייחסות והתקשרות לזולתנו, על כל הבעייתיות שבהם, נקבעים בחיבורי מוחנו בילדות ואנו חוזרים עליהם שוב בבגרותנו.

 

העובדה שאנו יכולים לרכוש מגוון של נטיות לב מיניות, תורמת לשוני המיני העצום שקיים בינינו.
 
נושא המשיכה וההתאהבות הינו מורכב וקשה לניבוי כיוון שיש נטייה להיפוך 'בטעם'. אנחנו הופכים את טעמנו משום שאנו לא מתאהבים רק במראה.
 
אישיותו של אדם ושלל סגולותיו האחרות, בעיקר כוחו לגרום לנו להרגיש טוב עם עצמנו, הם שיביאו לגיבוש ההתאהבות.
 
אם ננסה לחלק באופן דיכוטומי וגס את נושא המשיכה, החיבור ובחירת בן זוגנו, הרי שישנם שני סוגים בולטים, הנשענים על שתי תיאוריות:
 
דומה מושך דומה – אנו נמשכים לאנשים הדומים לנו. היתרון- נמצאים באזור 'מוכר' ולכן נוח.  הסיכון הוא – עם הזמן עשוי להפוך חד גוני ומשעמם...
 
ניגודים משלימים – אנו נמשכים לאנשים שהפוכים מאיתנו באופייים, לדוגמה: מישהי מאוד מסודרת ומתוכננת יכולה להימשך לאומן ספונטני, יצירתי וכו'.
היתרון האפשרי הוא עניין והפריה הדדית.
הסיכון - לאחר כמה שנים, הסיבה שבזכותה התאהבנו תהיה הסיבה למשבר בזוגיות. כלומר לאורך זמן קשה לנו להכיל מישהו שכ"כ שונה מאיתנו.
 
 
ואיך זה מתבטא בכתב היד?
הגרפולוגיה מאפשרת לנו לראות את נפש האדם, ותכונות האישיות שלו דרך כתב היד. הרבה אנשים נמצאים בזוגיות ואינם בטוחים ב-100% שזה החצי השני שלהם.
 
בתהליך האיבחון אני מקבלת את כתבי היד של שני בני הזוג, מנתחת את האישיות של כל אחד בנפרד, ולאחר מכן יכולה לשקף את נקודות הדימיון והשוני שבניהם.

 

Untitled_Artwork%2015_edited.png

ניתן לגלות ע"פ כתב היד גם מקרים קיצוניים כמו חוסר אמינות, חוסר אמינות או אישיות שחורגת מהנורמה.

 

אם גם אתם נמצאים בזוגיות ורוצים לקבל תמונה מלאה יותר על מנת להחליט האם למסד את הקשר, או לראות איך אני בונה אותו, אני אשמח לסייע לכם.

 

אבחון לזוגיות + תהליך טיפולי בשיטת NLP  למציאת זוגיות:

 

ישנם אנשים שמאוד רוצים להיות בזוגיות, ועם זאת הם אינם פנויים באמת לקבל אותה. באמצעות תהליך של איבחון גרפולוגי + תהליך טיפול בשיטת NLP, אני מקפלת את המחסומים ומגיעה לאמונות המעכבות אתכם מהגשמת המטרה. בסיום התהליך תהיו פנויים ופתוחים לזמן לכם את בן או בת הזוג המתאימים במיוחד לכם.

 

רוצה לשמוע עוד על שיטת ה-NLP?  הקלק כאן

 

אילנה שולטן.